ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Yapıldı

Sincik’ te 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından saat 10:00’ da Hükümet Konağı Atatürk Anıtına Çelenklerini koyması ile birlikte başladı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Yapıldı

 

 

Kutlama programı saat 15:00’ de Sincik Hüseyin ÇELİK Öğretmenevi Toplantı Salonunda yapıldı. Programa Kaymakam Tunahan EFENDİOĞLU, Belediye Başkanı Mehmet KORKUT, daire amirleri, öğretmenler ve bir grup öğrenci katıldı. Öğretmenler günü anlam ve önemi ile ilgili sunum ile başlayan program çeşitli etkinliklerle devam etti. Kaymakam Tunahan EFENDİOĞLU programa katılan öğretmenlere karanfil dağıttı.Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı Sincik Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Dursun DEMİR tarafından yapıldı. Dursun DEMİR; Öğretmenlik mesleğinin kutsiyeti hakkında bilgi verdi. Sincik Anaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen gösteriler programa renk kattı. Öğretmenler arasında yapılan yarışmalar ile devam eden program göreve yeni başlayan aday öğretmenlerin yemin töreni ile devam etti. Sincik ÇPAL-İmam Hatip Ortaokulu müzik öğretmenleri tarafından seslendirilen müzikler ve Sincik’ te Öğretmen Olmak slayt gösterisi ile program tamamlandı. Programdan sonra saat 17:00’ de Sincik Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğretmenler ve davetliler ile birlikte yemek programı ile kutlama programı tamamlandı.

 

 

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.