ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Birleştirilmiş Sınıflı Okullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı.

Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı birleştirilmiş sınıflı ilkokul 4. Sınıf öğrencileri arasında bilgi yarışması yapıldı.
Birleştirilmiş Sınıflı Okullar Arası Bilgi Yarışması Yapıldı.

 

 

Bilgi yarışmasına her okuldan 2 öğrenci katıldı. 25 soru ve çoktan seçmeli test şeklinde yapılan bilgi yarışması 40 dakika sürdü. Sincik İmam Hatip Ortaokulunda yapılan yarışmada öğrenciler Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Trafik ve İlk Yardım derslerinden sorulan sorulara cevap verdiler. Yapılan değerlendirme sonucunda 18 okul bilgi yarışmasına katılmış olup, Çükan İlkokulu 1. , Taşlıca İlkokulu 2. , Arıkonak İlkokulu ise 3. Oldu. Birbirine çok yakın sonuçların olduğu yarışmada dereceye giren öğrencilere kupaları teslim edildi. Hatıra fotoğrafı ile yarışma tamamlandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AYDIN; yarışmaya katılan tüm öğrencilere, emeği geçen okul yöneticisi ve vefakâr öğretmenlere teşekkür etti. Toplu Sonuçlar:

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.