ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hacıyan Ortaokulunda kıyafet yardımı yapıldı.

Sincik Hacıyan Ortaokulunda okumakta olan öğrencilere yörenin hayırsever ve vefalı  işadamları ile Taşkale Derneği tarafından  kıyafet  yardımı yapıldı. 
Hacıyan Ortaokulunda kıyafet yardımı yapıldı.

Pınarbaşı, Subaşı, Taşkale ve Şahkolu Köyleri öğrencilerinden oluşan Hacıyan İlkokulu ve Ortaokulunda okumakta olan 100 öğrenci için kazak ve hırka  yardımı yapıldı. Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AYDIN ‘’Yardımların okula ulaşmasında emeği geçen okul müdürü Üzeyir ALACA’ ya ve öğretmenlerine teşekkür ederiz. Bu bölgede yetişen insanların tekrar bu bölgede ikamet eden vatandaşlara yardımları ile sosyal sorumluluk kapsamında bir bütünlük oluşturmaktadır. Öğrencilerin aldıkları kıyafetlerden sonra yüzlerindeki o tebessümün bizleri çok mutlu etti. Bu yardımları okulumuza gönderen hayırsever işadamları DEROS  tekstil sahipleri Osman ve Derviş YILDIRIM’a ve Taşkale Derneğine tüm öğrenciler adına teşekkür ederim.’’ dedi.

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.