ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TOPRAK `ın 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet TOPRAK `ın 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET TOPRAK IN

2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞ MESAJI

 

 

 

       Değerli Milli Eğitim Ailesi; Bilindiği gibi 2015-2016 ders yılı 28 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayacaktır. Öğrencilerin istekle ve özleyerek okula dönmelerini sağlamak kuşkusuz en büyük çabamızdır.

         Başöğretmen Atatürk’ün  “Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır.” Diye hitap ettiği değerli öğretmenlerimiz;

 

       Geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizi en iyi şekilde yetişmesi için hepinizin büyük bir özveride bulunarak çalıştığınızı çok iyi biliyoruz. Karşılaştığınız zorluklardan hiçbir zaman yılmayınız. Gençlerimizi yetiştirirken onlara insan sevgisini, kardeşliği, hoşgörüyü mutlaka öğretiniz. Kendine ve topluma faydalı bireyler yetişmelerini sağlayınız. Öğrencilerimize, başarıya ulaşmaları için mutlaka verimli ders çalışma yöntemlerini öğretiniz. İyi bir birey olması için yol gösteriniz. Onlara değer veriniz. İyi yetişmede rehberlik yapınız.

 

       Sevgili Öğrenciler;

     Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Hızla değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmeniz için kendinizi geliştirin, Çağın gerisinde kalmayın. Bunun için çok çalışarak gerekli bilgi ve donanıma sahip olun.

 

       Değerli Anne ve Babalar;

     Çocuklarınız için okullarımız ile sürekli iletişim ve iş birliği içinde olun. Öğrenci-Öğretmen-okul  yönetimi  ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır. Çocuklarınızdan sevgiyi eksik etmeyin. Dertleriyle ilgilenin. Kendine güvenen, üreten, değer yargılarımıza göre yetişen, vatanını ve milletini seven, ülkemizi uygar milletler seviyesine ulaştıran nesiller yetiştirmek, hepimizin temel hedefidir.

     Bu duygu ve düşüncelerle, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, ailelerimize ve öğrencilerimize en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunar, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının ülkemiz ve milletimiz için huzurlu ve başarılı geçmesini temenni ederim.

        

                                                                                                                                                  Mehmet TOPRAK

                  Sincik İlçe Milli  Eğitim Müdürü

 

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.