ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnlice Ortaokulu´nda Veliler Arasında İstiklal Marşı Okuma Yarışması Yapıldı.

12 Mart İstiklal marşımızın Milli Marş olarak ilan edilmesinin 94.Yıl dönümü münasebetiyle İnlice Ortaokulu Müdürlüğünce  "veliler arası İstiklal Marşımızı okuma yarışması" düzenlendi.
İnlice Ortaokulu´nda Veliler Arasında İstiklal Marşı Okuma Yarışması Yapıldı.

Yarışmaya İnlice Beldesi velileri katıldı. Jüri değerlendirmesi sonucu 1.seçilen 55 yaşındaki H.Yusuf Ümürhan´a okul idaresince tablet bilgisayar verildi. Okul Müdürü Sedri Akgün tarafından takdim edilen tablet ile veli ödüllendirildi.  Okul Müdürü Sedri AKGÜN; İstiklal Marşımızın sadece öğrenciler tarafından okunup sahiplenmesi dışında velileri de bu organizasyona dahil etmenin gururu içerisindeyiz. Dünyada yazılan en güzel marş olan İstiklal Marşımızı vatandaş olarak hepimizin mutlaka okuyup ezberlemesi ve ders alması gerekmektedir. Yarışmada emeği geçen jüri üyelerine ve yarışmaya katılan velilere ve  1.olan velimize teşekkür ederiz´´ dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AYDIN; böyle bir yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen İnlice Ortaokulu çalışanlarına şükranlarımı sunarım´´ dedi. 

 

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.