ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnlice Velisine Plaket

İnlice Ortaokulu 2013/2014  eğitim öğretim yılında en duyarlı veli seçimleri 12.12.2014 tarihinde okul yönetimi ve öğretmenleri tarafından belirlendi. 
İnlice Velisine Plaket

İnlice Ortaokulu 2013/2014  eğitim öğretim yılında en duyarlı veli seçimleri 12.12.2014 tarihinde okul yönetimi ve öğretmenleri tarafından belirlendi. Yapılan değerlendirme sonucunda yılın velisine A.Yesevi Mahallesinde ikamet eden ve okulumuzda 6/A ve 7/A sınıflarında okuyan Hasan ULAŞ ve Elif ULAŞ´ ın velisi Mahmut ULAŞ seçildi.  Okul yönetimi ve öğretmenleri tarafından En duyarlı veli seçilen Mahmut ULAŞ´ a plaket verildi. Veli ilgsinin arttığı yerlerde başarı arttığından çabalarından ve desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AYDIN Mahmut ULAŞ´ a teşekkür etti. İnlice Ortaokulu Müdürü Sedri AKGÜN, veli duyarlılığı ile ilgili her yıl böyle bir çalışma yürütüceklerini dile getirerek, diğer velilerimize de örnek olması çabamız ve gayretlerimiz ile yılın velisi seçilen Mahmut ULAŞ´a teşekkür etti. 

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.