ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karne Dağıtım Töreni Düzenlendi.

İlçemiz Söğütlü Cumhuriyet İlkokulunda Kaymakam Tunahan Efendioğlu´ nun katılımıyla karne töreni düzenlendi.
Karne Dağıtım Töreni Düzenlendi.

Sincikte 4384 öğrencinin eğitim gördüğü 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı karne dağıtım töreni Söğütlü Cumhuriyet İlkokulunda yapıldı. Törene Sincik Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Meriç, Ahmet Özelmiş, Okul aile birliği başkanı Ziya Azgın, Okul Müdürü ve öğretmenleri katıldı.
Karne törenine katılan Kaymakam Tunahan Efendioğlu birinci sınıf öğrencileri tarafından güller ile karşılandı. Okuldaki 1. Sınıf öğrencilerine ve okuldan mezun olan 4. sınıf öğrencilerine karnelerini dağıtan Kaymakam Efendioğlu, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Kaymakam Efendioğlu, öğrencilere hem tatil yapmalarını, hem de fırsat buldukça derslerine çalışmalarını tavsiye etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, öğrenci ve öğretmenlerimizin bir eğitim yılının daha sonuna geldik. Sincik için güzel, verimli ve olumlu bir yılın geçtiği kanaatindeyim. Öğretmenlerimiz tarafından yapılan bütün çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın yarının büyükleri olduğunu unutmadan verilen desteklerden dolayı başta Kaymakamımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Öğrencilerimizin yazında eğitim ve öğretimden kopmadan velilerin destekleriyle seneye hazır olmaları temennisindeyiz. dedi. 


Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.