ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Tunahan Efendioğlu´ ndan TEOG Sınavı Birincilerine Hediye

Kaymakam Tunahan Efendioğlu tarafından Sincik ilçesinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında başarılı olan ilk 5 öğrenciye ödül verdi.
Kaymakam Tunahan Efendioğlu´ ndan TEOG Sınavı Birincilerine Hediye

Kısa adı TEOG olan Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş sınavında ilçemizde başarı gösteren öğrenciler okul idarecileri ile birlikte Kaymakamlığın daveti üzerine Sincik Kaymakamı  Tunahan EFENDİOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.  

 

Ziyaret esnasında öğrencilere lçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AYDIN, Şube Müdürü Hüseyin MERİÇ ve okul müdürleri ve  eşlik etti.  

 

Öğrenci ve öğretmenleri başarılarından dolayı tebrik eden Kaymakam EFENDİOĞLU, öğrencilerle başarı seviyeleri ve bundan sonrası için hangi okulları tercih edecekleri konusunda  bir süre sohbet etti.

 

Kaymakam EFENDİOĞLU; Çocuklarımızın bu başarısı öğrenci,öğretmen ve veli birlikteliğinden gelen bir başarı olduğunu belirterek köy okullarımızın da artık Fen Liselerine öğrenci gönderir halde olmasının sevindirici olduğunu ifade etti. Ayrıca başarı gösteren öğrencileri kutlayıp, diğer öğrencilere de örnek teşkil etmeleri amacıyla ödüllendirmeyi uygun bulduklarını söyledi.

 

Öğrencilere bazı nasihatlarda da bulunan EFENDİOĞLU, ‘Bu sınavda başarılı olmanız sizler için sonu gelmeyecek bir başarı yolculuğunun ilk adımları olmasını temenni ediyorum ve bu başarınızın ilerde de artarak devam edeceğine olan güvenim tamdır.İlerde elde edeceğiniz başarılar ülkemizin daha müreffeh seviyelere taşınmasına katkı sağlayacaktır. Bizler bu başarınızın devamı için her zaman olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaya gayret edeceğiz.’ dedi.

 

Kaymakam EFENDİOĞLU ziyaretten ve bu başarılarından duyduğu memnuniyetle öğrencilere hediyelerini verdi.

 

 

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.