ADIYAMAN SİNCİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK YÜREKLERİN OKUMA BAYRAMI COŞKUSU

Müdürlüğümüze bağlı Söğütlü Cumhuriyet İlkokulu 1-A sınıfı öğrencileri tarafından okuma bayramı programı düzenlendi.
MİNİK YÜREKLERİN OKUMA BAYRAMI COŞKUSU

Okul bahçesinde düzenlenen programa Sincik İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet AYDIN, Milli Eğitim Şube Müdürleri İlçe Emniyet Amiri Vekili Komiser Fatih Dülgeroğlu, Vakıf Müdürü Ali Aktaş, Okul Aile Birliği Başkanı Ziya Azgın, , Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve Veliler katıldı. Söğütlü Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Nazif Erkut açılış konuşmasını yaparak programa katılan herkese teşekkür etti.

1. sınıf öğrencilerince okunan şiirler, sahneye konan skeç ve ront gösterisiyle süslenen okuma bayramı programı izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Programda bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın, "Bu gibi programlar öğrencilerimizin kendine özgüven duygusunu geliştiren en önemli etkinliklerden biridir. Böylei faaliyetlerin Sincik’ te bütün okullarda yapılması için gerekli girişimlerde bulunmamız lazım, bu işe öncülük eden, bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Program, okuma yazmaya çıkan minik öğrencilere protokol tarafından okuma belgelerini verilmesi ve pasta kesilmesinin ardından sona erdi.

Karaman Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Sincik Kaymakamlığı Karşısı Sincik/ADIYAMAN posta kodu 02900 - 0 416 421 22 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.